Огляд косметики PRORASO

Огляд косметики PRORASO

Більшість чоловіків вважають, що досить просто не голитись, і з часом виросте добра охайна борода. Але якщо відрощувати бороду, не займаючись нею, ми отримаємо від сили кошлатий кущ. Тому рослинності на обличчі потрібен грамотний догляд. Працюючи давно у цій сфері, ми переконалися, що в звичайному магазині досить складно придбати якісну чоловічу косметику

Косметика Proraso – одна з небагатьох торгових марок, що спеціалізуються виключно на засобах для гоління та догляду за бородою. Це робить її популярною й серед чоловіків, які самостійно піклуються про свою зовнішність, й серед професіональних стилістів, які працюють у барбершопах Львова.  

Proraso відрізняється тим, що бере не кількістю різновидів продукції, а її якістю. Це креми, мило та піна для бриття, лосьйони, бальзами, спеціальні засоби для бороди та заживляючи гелі. Всі засоби розподілені за типами шкіри, мають оригінальну формулу та виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів рослинного походження.

 

Косметика для справжніх чоловіків Proraso: історія бренду

 

 Коріння бренду Proraso йдуть з далекого 1908 року, коли енергійний італієць Людовіко Мартеллі заснував компанію з реалізації засобів для гоління, що виготовляються за перевіреним сімейними рецептами. З того часу змінилося вже кілька поколінь Мартеллі. Компанія вийшла за межі рідної Флоренції, стала популярною у всій Італії, а згодом потрапила й на світовий ринок. 

Головною місією компанії стало неухильне дотримання основних принципів:

  • Використання виключно природних компонентів;
  • Жодних наукових тестувань на тваринах;
  • Повага традицій класичного гоління.

 

Саме це сформувало у споживачів образ надійного бренду, який заслуговує довіри й гарантує безкомпромісну якість чоловічої косметики для гоління за відносно помірну ціну.

 

Базові колекції продукції Proraso

 

У нашій чоловічій перукарні торгова марка Proraso представлена п’ятьма різними за способом впливу, запаху, методу нанесення й колірному оформленню лінійками:

  1. Зелена лінія – основна класична колекція зі звичним чоловічим холодно-ментоловим запахом, найбільш універсальна в застосуванні. Містить евкаліптову олію для очищення й тонізації шкіри та ментол, що надає освіжаючий й заживляючий ефект.
  2. Синя – зволожуюча лінія. Ідеально підходить для любителів щільного контактного гоління. Рекомендується для користувачів небезпечних бритв. Містить вітамін Є, екстракти лакриці та алое, що забезпечують заспокійливий й освіжаючий ефект.
  3. Червона лінія рекомендується власникам жорсткої щетини. Містить масло насіння дерева ши, яке пом’якшує шкіру та надає їй еластичності. Масло сандалового дерева має заспокійливу властивість. Для м’якості гоління тут введений гліцерин. А кокосове масло живить шкіру й підсилює всі перераховані вище дії. Таким чином, багата формула червоної лінії допомагає досягти чистого й глибокого гоління з бонусним ефектом живлення та відновлення для дуже сухих типів шкіри.
  4. Біла лінія була розроблена для чоловіків з надзвичайно чутливою шкірою. Засоби з фруктовим яблучно-лаймовим ароматом містять екстракти зеленого чаю, вівса й чебрецю. Лосьйони та креми білої лінійки знімають свербіж, пом’якшують й заспокоюють шкіру, а так само захищають її від мікропорізів.
  5. Жовта лінія – поживна. Містить какао-масло, масло макадамії й масло ши, які забезпечують захисні та регенеруючі функції. На даний момент жовта лінія представлена тільки піною для гоління. Але який вражаючий ефект вашій шкірі!

 

Продукція Proraso – справжня італійська легенда для тих, хто любить ґрунтовність й сталість!