Зачіска Фейд – стильним легко бути

Фейд (англ. Fade) – стильна чоловіча стрижка з історією. Основна перевага стрижки полягає в її універсальності: Fade підходить для будь-якого типу обличчя, довжини волосся, стилю одягу, зросту. Стрижка Фейд виглядає акуратно, надає мужності, однаково добре поєднується із класичним, кежуал або спортивним стилем одягу.

Види чоловічої стрижки Fade

тренд стрижка фейд

Мрієте про незвичайну й стильну зачіску? Фейд – оригінальне рішення і для молодих хлопців, і статусних чоловіків. Виглядати модно й охайно важливо в будь-якому віці!

Є кілька різновидів Фейда в залежності від зони переходу від короткого волосся до більш довгого:

  • Низький (Low Fade)

Волосся коротшають глибоко на потилиці, довжина верхньої частини може бути будь-якою. Укорочена частина починається помітно нижче, перехід від довгого до короткого ще менш помітний. Така стрижка йде особливо носіям бороди.

  • Середній (Mid Fade)

Ця форма виглядає найбільш мужньо та дозволить виділитися із загальної маси. Волосся з боків і ззаду знімається дуже коротко, перехід починається над вухами. Загальний вид стрижки лаконічний, лінії проходять строго й точно. Щоб підкреслити свою індивідуальність передні пасми волосся можна зачесати назад, зробити проділ (з виголюванням), або застосовувати засоби для укладки з різним ефектом.

  • Високий (High Fade)

Передбачає сильний контраст між коротким й довгим волоссям. Варіант модний, сміливий, навіть екстравагантний. Лінія переходу проходить приблизно у п’яти сантиметрах від верхівки або вище, цим і обумовлюється назва «високий».

  • Фейд ножицями (Scissor Fade)

Такі зачіски для хлопців вимагають дуже високого рівня майстерності, через те що виконуються ножицями без використання машинки. Scissor Fade виглядає стильно та  акуратно. Завдяки застосовуваній техніці стрижки форма виглядає дуже природно.

  • Подовжений (Long Fade)

Надзвичайно популярні в цьому сезоні чоловічі зачіски, що схожі з улюбленим андеркатом. При такій інтерпретації коротке волосся плавно переходять в «нуль» донизу. Стрижка може укладатися низько або високо, поєднуватися з бородою, акуратною щетиною або гладко поголеним обличчям. Будь-яка укладка буде виглядати відмінно.

Кому підходить стрижка Fade?

Fade має елегантний вигляд при широких скулах. Укладання на бік буде виглядати гармонійно з діловим костюмом або офісним стилем. Легкий безлад доповнить повсякденний або спортивний образ.

В цілому стрижка Fade – форма універсальна, з безліччю варіацій. Вибір стрижки у барбершопах Львова залежить від уподобань чоловіка, його звичного стилю одягу. Відвідуючи чоловічу перукарню, варто прислухатися до майстра. Досвід й знання стиліста допоможуть обрати саме таку форму зачіски, яка буде відмінно виглядати з урахуванням типу волосся, форми обличчя та інших індивідуальних особливостей.