Косметика для чоловіків London Grooming

Косметика для чоловіків London Grooming

 

У сучасному світі, як не дивно, складно знайти якісний набір для догляду за бородою. Чоловікам не легко у виборі косметики, світ якої кишить у просторах соцмереж та масмаркету. Саме тому львівський барбершоп Шваґер колекціонує на своїх полицях унікальні тюбики стилю та якості.

 

Їх помітиш одразу, як тільки переступиш поріг естетичного чоловічого місця у зручному районі Львова. Вони захоплять твій погляд і змусять повернутись: щоб відкрити, щоб переконатись у необхідності.

Доглядова чоловіча косметика London Grooming

Це – поєднання традиційної естетики та сучасних тенденцій.

 

Про що це говорить? Розробники бренду працювали над філософією, зовнішнім виглядом, запахом, складом не лише з урахуванням власних вподобань. Кожен з розробників – man, а кожний man знає, що йому потрібно.

 

Чоловіки 21 століття потребують якісного зовнішнього вигляду для підкреслення статусу. А ніщо не поставить такої товстої лінії під фразою «real man», як використання догляду від бренду з 15+ роками досвіду.

Косметика для чоловіків London Grooming – це:

  • 20+ доглядових одиниць для твого типу волосся та шкіри
  • Розробка від спеціалістів своєї справи, а не звичайних пересічних дослідників
  • Британське виробництво для тих, хто відчуває або хоче відчувати себе джентльменом
  • І для тих, хто цінує свій стиль та зовнішній вигляд
  • Можливість відчути на собі весь набір косметики для «мужчин» (як кажуть львів’яни) на повноцінно окремій 40-хвилинній процедурі

 

Повір, це ще та насолода.

 

Face Wash London Grooming видаляє зі шкіри забруднення, Сharcoal Face Mask робить глибоке очищення, Elixir Repair Gel наповнює обличчя вітамінним антивіковим комплексом, Anti-Ageing Skin Serum заспокоює, Hydrating Facial Cream зволожує і захищає. І це лише для обличчя!

 

London Grooming може повихвалятись асортиментом і для твого волосся. Ти ж знаєш, що є косметика для бороди? Ти ж знаєш, що нею користуються мільйони чоловіків світу? То чому ти досі не спробував?

 

Шваґер знає, як доглядати за бородою. Для того, щоб навчитись робити це самостійно, приходь за адресою:
– вул. Дж. Вашингтона, 8
– вул. Городоцька, 300

 

І пам’ятай: клієнти Schwager заслуговують лише найкрутіших інноваційних засобів для догляду за бородою, волоссям та обличчям. Ми розуміємо це. Саме тому постійно оновлюємо асортимент полиць барбершопу.

 

Для тебе.