Про Барбершоп Schwager

SCHWAGER – перукарня, яка створює стиль для джентльменів. Сучасні стрижки у виконанні наших спеціалістів підходять для чоловіків, які уважні до свого зовнішнього вигляду і точно знають, чого хочуть від життя. Ми вміємо відповідати високим вимогам до продукції та роботи, вміємо створювати приємну атмосферу.

Серед послуг барбершопу:

  • звичайна стрижка
  • стрижка під насадку
  • стрижка бороди
  • гоління
  • укладка тощо

Тут обов’язково є те, що шукаєш.

Швагер – чоловіча перукарня у Львові з високо розвиненими сімейними цінностями.

Ми поважаємо чоловіків, які є прикладом для дітей у формуванні власного стилю. Послуга «Батько і син» створена для того, щоб у вас були всі можливості для комфортного часу разом.

Вся сім’я оцінить і запам’ятає, оскільки ми відповідаємо за якість у вигляді досвіду та інструментів, використовуємо лише спеціалізовану косметику, яка підходить для вашого типу волосся.

 

  • 1000+ нових стрижок щомісяця
  • 5 топових майстрів, що з радістю проведуть 30 хвилин у компанії з тобою (ми знаємо, що клієнти приходять до конкретних спеціалістів, а не в перукарню)
  • Дитячі та дорослі стрижки
  • Можливість розважити себе в режимі очікування

Будь впевненим, окрім якісно-нового образу, отримаєш повний кейс переваг та достатку.

 

У барбершопі ти знаходишся близько 30 хвилин. Хочеш дізнатись, що отримаєш за цей блаженний час?

Поєднання gangster-стилю з hard rock-індустрією – саме це створило унікальну атмосферу чоловічого закладу. Кінематографічне освітлення, естетика оформлення, лаконічна геометрія дизайну – бачиш це, потім бачиш свою стрижку і автоматично записуєшся через 20 діб. І, знаєш, SCHWAGER змушує повертатись лише впевнених у собі чоловіків.

 

Хочеш, поговоримо про місію бренду? Симбіоз непоєднуваного – крок до самоствердження! Шваґер – барбершоп, що допомагає чоловікам осягнути цю істину. Шваґер – барбершоп, про який говорять. Шваґер – твоє місце релаксу і справжньої чоловічої насолоди. Такої, що хочеться відчувати лише з одним брендом.

Ось вона, справжня філософія барбершопу. Візит сюди – не звичайна стрижка, а цілий ритуал. Для твого стилю, відпочинку, насолоди.

 

Чекаємо за адресою:

– вул. Дж. Вашингтона, 8

⁃ вул. Городоцька, 300

 

Телефон: 096 219 6766